Erin Stiegemeier | Biografie, Wiki, vârstă, valoare netă (2020), soț, Instagram |

Gen:Femeie
Nume soț / soție:Jimmy Walker
Profesie:Fostul Show Jumper
Naţionalitate:american

Erin Stiegemeier este cunoscută popular ca soția jucătorului de golf profesionist Jimmy Walker care joacă în Turul PGA. A câștigat de șase ori în Turul PGA. Mai mult, Erin este un fost showjumper clasat la nivel național.

Erin Stiegemeier: Bio, vârstă, naționalitate, etnie, părinți

Erin Stiegemeier s-a născut în SUA. Numele ei complet este Erin Mikkel Stiegemeier. Cu toate acestea, nu și-a dezvăluit data exactă de naștere și locul de naștere. Ea deține naționalitatea americană, dar etnia ei este necunoscută.

concurs de dans de creație

Vorbind despre ea familie , Mama ei se numește Marcy Stiegemeier, iar tatăl ei se numește Mark Stiegemeier, conform fraților ei, are un frate pe nume Sean.

Relație, soț?

Stiegemeier este o femeie căsătorită. A ei soțului numele esteJimmy Walker. Cuplul s-a întâlnit pentru prima dată la un turneu Nationwide Tour din 2004, unde Erin lucra ca voluntar. După ce s-au cunoscut, au început să se întâlnească și s-au căsătorit.

Împreună, au doi fii numiți McLain Walker și Beckett Walker. Ei trăiesc fericiți în Boerne, Texas până în zilele noastre.

O mică descriere despre soțul ei, Jimmy Walker

William Walker este un jucător de golf profesionist american care joacă pe Tur PGA . Până acum a câștigat de șase ori pe PGA Tour. Cea mai mare victorie a sa a fost în 2016, când a câștigat titlul de campionat PGA.

Rețele sociale: Facebook, Twitter, Instagram

Nu este activă pe rețelele de socializare. Nu are conturi Facebook, Twitter și Instagram.